Nauszniki przeciwhałasowe PELTOR nahełmowe 27dB zielone X1P3 - 3M

Ceny
Cena netto
110,46 PLN /szt
 
Cena brutto
135,87 PLN /szt
Vat
23%
Aby dokonać zakupów na platformie : Zarejestruj się lub Zaloguj
Na zamówienie,
dostawa: 7 dni roboczych
Parametry
Producent:
Kolor:
Oznaczenia
Kod
X1P3E
Identyfikator
16591
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt
Opis

Nauszniki 3M™ PELTOR™ X1 to lekkie ochronniki słuchu z miękkimi, wygodnymi poduszkami. Dostępne jako modele z pałąkiem nagłownym, nakarkowym lub mocowane do hełmu.

Model posiada podwójny, izolowany elektrycznie pałąk nagłowny, który ogranicza gromadzenie się ciepła na czubku głowy. W zależności od preferencji lub potrzeb użytkownika, wersje mocowane do kasku są dostępne jako dielektrycznie izolowane elektrycznie lub z solidnymi metalowymi ramionami.

Nauszniki 3M™ PELTOR™ X1 zapewniają wysoce skuteczną ochronę słuchu przed hałasem na poziomie od niskiego do umiarkowanego. Lekka konstrukcja z niskoprofilowymi nausznikami jest idealna, gdy liczy się nadmierna ochrona. 

Pierwszy poziom ochrony przed hałasem w serii 3M PELTOR Earmuffs X1 jest oznaczony kolorem zielonym. Ułatwia wybór odpowiedniego poziomu ochrony z serii X.

Model ten posiada podwójny, izolowany elektrycznie pałąk pozwala zredukować nagrzewanie się czubka głowy, a drut ze stali nierdzewnej pokryty tworzywem sztucznym sprawia, że ten pałąk jest najmocniejszym modelem, jaki ma do zaoferowania firma 3M. Są wytrzymałe i zapewniają możliwość dopasowania, ponieważ płaski, szeroki pałąk jest wyposażony w miękką plastikową powłokę zapewniającą stały nacisk na czubek głowy. Metal nie jest odsłonięty, co oznacza, że produkt jest „dielektryczny”, nie przewodząc prądu w zastosowaniach, w których występuje ryzyko iskrzenia lub wyładowania.

Starannie wyprofilowane suwaki zapewniają łatwą regulację nauszników przeciwhałasowych na głowie. Szerokie poduszki uszczelniające na uszy, wykonane z miękkiej pianki, zapewniają pracownikom wygodę, a smukłe nauszniki zapewniają lepszą kompatybilność z innymi środkami ochrony indywidualnej.

Oferując produkt spełniający wymagania każdego użytkownika, wersja mocowana do hełmu jest dostępna jako P5 z identycznymi parametrami dielektrycznymi jak model z pałąkiem nagłownym. Alternatywnie, jeśli aplikacja nie wymaga izolacji elektrycznej, dostępny jest model P3 mocowany do hełmu i z pałąkiem nakarkowym.

Zużyte lub uszkodzone poduszki uszczelniające i wkładki piankowe, dostępne jako zestawy higieniczne, można łatwo wymieniać, ułatwiając przedłużenie cyklu życia produktu.

Cechy / Właściwości:

  • Redukcja poziomu hałasu od 26 dB do 27 dB, w zależności od modelu, przetestowana zgodnie z normą EN 352:2020    
  • Szeroki, płaski pałąk jest izolowany elektrycznie, dzięki czemu nauszniki można uznać za produkt nieprzewodzący lub „dielektryczny”    
  • Oznaczenie kolorami ułatwia wizualne zidentyfikowanie poziomu ochrony noszonego produktu    
  • Smukłe nauszniki zapewniają lepszą kompatybilność z innymi środkami ochrony indywidualnej    
  • Opracowana przez 3M technologia poduszki uszczelniającej zapewnia skuteczne uszczelnienie i niezawodną ochronę
  • Podwójny pałąk zapewnia rozpraszanie ciepła, a wewnętrzna konstrukcja ze stali nierdzewnej zapewnia stały nacisk i wygodne dopasowanie przez 8 godzin    
  • Zaprojektowane, aby zoptymalizować rozkład ciężaru i równowagę, zapewniając wyjątkowy komfort
Warianty
NAZWA Cena STAN MAG.
Optime I nahełmowe 26dB żółte
H510P3E-405-GU
netto
101,58 PLN /szt
 
brutto
124,94 PLN /szt
VAT 23%
1
 Wysyłka: 24h
w dni robocze
Optime II nahełmowe 30dB zielone
H520P3E-410-GQ
netto
124,95 PLN /szt
 
brutto
153,69 PLN /szt
VAT 23%
1
 Wysyłka: 24h
w dni robocze
Nahełmowe 32dB Hi-Viz
X4P3
netto
187,30 PLN /szt
 
brutto
230,38 PLN /szt
VAT 23%
1
 Wysyłka: 24h
w dni robocze
Nahełmowe 30dB żółte
X2P3
netto
141,70 PLN /szt
 
brutto
174,29 PLN /szt
VAT 23%
Na zamówienie,
dostawa: 19 dni roboczych
Nahełmowe 27dB Zielone
X1P3E
netto
110,46 PLN /szt
 
brutto
135,87 PLN /szt
VAT 23%
Na zamówienie,
dostawa: 7 dni roboczych
WS ALERT XPI+
WS ALERT XPI+ NAHELMOWE
netto
2 494,37 PLN /szt
 
brutto
3 068,08 PLN /szt
VAT 23%
Na zamówienie,
dostawa: 7 dni roboczych
WS ALERT XP+
WS ALERT XP+ NAHELMOWE
netto
1 161,78 PLN /szt
 
brutto
1 428,99 PLN /szt
VAT 23%
Na zamówienie,
dostawa: 7 dni roboczych
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje umieszczone na stronie były poprawne, jednak nie gwarantujemy dokładności podanych informacji. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek błędy lub pominięcia ujawnione w treści.